Урок безпеки для учнів початкової школи

Для учнів, Новини, Шкільні новини

20 лютого, в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку, провели у Черкасах «Урок безпеки» для учнів 3-4-их класів ЗОШ №7. У невимушеній та цікавій формі рятувальники нагадали дітям правила безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях.

Під час зустрічі рятувальники ознайомили школярів з останніми прикладами надзвичайних подій, які виникли на території області та нагадали правила безпечної поведінки в побуті, зокрема застерегли від небезпечних забав з сірниками та запальничками.
Також фахівці Служби порятунку акцентували увагу учнів на необхідності дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення маловідомих предметів, що за зовнішніми ознаками схожі на вибухонебезпечні.
Водночас психолог Управління продемонстрував прості вправи, які допоможуть зберегти спокій у нестандартній ситуації, навчив психологічній стійкості під час виникнення надзвичайних подій, що допоможе під час таких станів як шок, паніка, ефект, натовпу. Фахівець психологічної служби також провів спеціальний майстер-клас “Я – у екстримальній ситуації”.
На завершення уроку співробітники ДСНС продемонстрували дітям навчальні відеоролики та вручили на згадку про урок сувеніри з символікою ДСНС.
Рятувальники переконані, що такі уроки допоможуть школярам свідоміше ставитися до питань безпеки у повсякденному житті. Саме тому, заходи, темою яких є безпека життєдіяльності й надалі будуть проводитися у загальноосвітніх навчальних закладах області.

За інформацією Управління Державної служби

України з НС у Черкаській області