Урок доброти!

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини

4 жовтня відзначають всесвітній день тварин. 4 рік поспіль наша школа бере активну участь у Всеукраїнському уроці доброти, який організований Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа».

Класні керівники 1-11 класів провели уроки присвячені гуманному ставленню до тварин. Діти в цікавій формі працювали протягом уроку: малювали, писали, розгадували ребуси, подорожували віртуальним простором, розв’язували завдання за допомогою Qr-кодів, переглядали відеоролики, розказували історії та писали казки про друзів наших менших. Також біля кожного класу та учительської можна побачити фотосушку улюбленців дітей, вчителів та працівників школи. Усіх нас об’єднує любов до тварин і сподіваємось, що після таких уроків, ніхто з нас не залишить в біді цих маленьких чотирилапих друзів. Не будь байдужим – погодуй безпритульну тваринку.

НАШ ФОТОЗВІТ