Уроки доброти

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Щороку наша школа активно долучається до проведення уроків доброти.

Під час годин спілкування класні керівники спілкуються з дітками на теми гуманного поводження з тваринами. Наголошують на тому, що ми маємо піклуватися про тваринок, які проживають разом із нами, а також про тих, які живуть у притулках і на вулицях. В умовах повномасштабного вторгнення багато домашніх тварин стали вуличними. Через активні бойові дії господарі були змушені евакуюватися і не завжди мали можливість забрати своїх маленьких друзів. Тому ми маємо допомагати цим чотирилапим.

Якщо ви бачите, що збирається гуманітарна допомога на звільнені території, не забудьте придбати та покласти пакети корму для тваринок. Ваша турбота їх нагодує та зігріє. На жаль, цього року ми не змогли зібрати гуманітарну допомогу нашому притулку для тварин, але кожен із вас може це зробити індивідуально. Знайдіть в інтернеті адресу притулку та завітайте туди з гостинцями, як це зробили учні 6-Б класу.