Увага! Готуємось до запуску “ОШКОЛА”!

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Шановні батьки та учні школи, вчителі та адміністрація активно працюють над запуском проекту «Ошкола».

На даний час у програму введено розклад уроків, прізвища дітей, та дані батьків, які їх надали. Вчителі вводять оцінки та відомості про відвідування учнями школи, починаючи з 3 вересня. Працюють вчителі на стаціонарних комп’ютерах, телефонах та планшетах, які школа отримала лише для користування програмою ОШКОЛА. Оцінки в програмі будуть відповідати тим оцінкам, які є в класному журналі. На даний час програма закрита для батьків та дітей, доступ до неї буде відкрито, як тільки всі вчителі введуть потрібні дані. Попереднє відкриття програми планується 12 листопада 2018 року.

Для входу в програму ви отримаєте на свої телефони повідомлення, у яких буде вказано Логін – це номер телефону, який ви надавали в анкеті-реєстрації, та пароль. Входити до програми ви зможете зі стаціонарних комп’ютерів, планшетів та мобільних телефонів.

Щоб завантажити додаток у телефон, зайдіть у плеймаркет і в пошуку введіть ОШКОЛА, завантажте додаток і встановіть його на телефон.

Для входу зі стаціонарних комп’ютерів https://oshkola.com

Як тільки вам прийдуть sms з доступом до програми, ви зможете отримувати всію інформацію про успішність, відвідування, домашні завдання, повідомлення від учителів щодо навчання вашої дитини.

Важливо: повідомлення будуть приходити на телефон батьків тільки в тому випадку, якщо в їх телефонах встановлено додаток ОШКОЛА і був здійснений вхід в акаунт батьків за допомогою комп’ютеру, телефону чи будь-якого гаджету. Сподіваємось, що наша співпраця допоможе покращити навчання наших учнів та ваших дітей. До зустрічі в програмі ОШКОЛА!

ПЕРЕГЛЯНУТИ   ВІДЕО