Великодній майстер-клас

Для учнів, Новини, Новини з класів

1аeP1Gn3Ie35YНапередодні Великодніх свят учні 4-А та 4-Б класів відвідали майстер-клас з писанкарства в Художньому музеї. Майстер-писанкар, що його проводила, займається цим видом мистецтва більше 10 років, і знає про все про писанки, їхню історію, кольори та орнаменти, традиції розпису у різних регіонах України та безліч цікавого.

Цією інформацією вона щедро ділилася з учасниками заняття. Але головне, задля чого й проводили майстер-клас – це практичні навички розпису великодніх яєць.
Організатори даного заходу підготували для кожного учня особисте робоче місце і все, що потрібно для роботи: яйце, віск, писачок, свічку, фарби та вже розмальовані писанки для зразка. Учні вперше спробували себе у цій справі, дуже хвилювалися і боялися, що в них нічого не вийде. Але писанка вийшла у кожного! Основна заповідь від майстрині: «Негарних писанок не буває!». І всі учасники майстер-класу переконалися у цьому, коли на останньому етапі  почали знімати віск, і під вогнем свічок розквітли золотаво-червоні орнаменти на їхніх писанках.

За матеріалами Щербатюк Л.А.

Переглядів: 456