Винагорода за активну участь у міжнародній програмі eTwinning!

Новини, Шкільні новини

dk-frizu58eДиректор школи Середа Ю.В. та координатор проекту нашої школи Щербатюк Л.А. були запрошені на Національніу конференцію eTwinning Plus 2016 що відбулася у Києві.

Урочиста подія об’єднала найактивніших ітвіннерів – 176 вчителів та директорів з усієї України. Участь у заході також взяли: головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Оксана Коваленко,  амбасадор British Council Кріс Вільямс, вчитель-амбасадор програми у Словаччині Корнелія Логиньова, та представники PSA Ukraine.

Захід розпочався з привітань від команди PSA та виступу керівника програми, далі учасники заходу взяли участь у низці корисних воркшопів. Приємним завершенням події стало нагородження успішних проектів та найактивніших вчителів. Черкаська загальноосвітня школа №7 отримала винагороду Школа-лідер місяця за успішну реалізацію 23 проектів, а також дипломом за активну участь у програмі eTwinning Plus в 2016 році було відзначено координатора проекту Щербатюк Л.А. та подякою директора школи Середу Ю.В, за підтримку та сприяння розвитку програми eTwinning Plus Ukraine.

Дякую всім вчителям за допомогу і підтримку реалізації проектної діяльності.

За матеріалами Щербатюк Л.А.

Що таке eTwinning Plus?