Випуск 9 класів 2023

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини

Перед вибором майбутнього постали учні 9-х класів… Продовжувати навчатися у рідній школі чи вступати до інших навчальних закладів?

Сьогодні наші дев’ятикласники отримали своє перше свідоцтво про базову середню освіту. А далі їм і їх батькам вирішувати долю майбутнього. І який би вибір вони не зробили школа пишається своїми випускниками: розумними, ввічливими, допитливими, серйозними, кумедними, відповідальними, рішучими, трішки ледачкуватими, відвертими, доброзичливими, толерантними, амбіційними. Під час урочистостей з нагоди вручення документів про освіту було згадано багато цікавих шкільних моментів. Звучали слова подяки до перших вчителів, до класних керівників, до вчителів-предметників та найдорожчих людей у житті дітей – батьків. Ще раз вітаємо вас із ще однією сходинкою у вашому житті. Бажаємо вам, дітки, зробити свій вибір подальшого навчання, гарно провести літні канікули та чекаємо усіх вас у 10 класі у новому навчальному році.