Віртуальна подорож найбільшими бібліотеками світу

Для учнів, Новини, Новини з класів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У дні всеукраїнського тижня дитячої книги  учні 8-Б класу здійснили віртуальну подорож найбільшими та найнезвичайнішими бібліотеками світу.

Подорож була цікавою та пізнавальною.  Під час цієї мандрівки учні познайомилися з такими поняттями як: фанбук, фоліант, бібліокласт, бібліотерапія, лонгрід, бібліоман, буккросинг, бестселер та іншими. Також почули цікаві факти про книги та бібліотеки від Людмили Оксентіївни, нашого шкільного бібліотекаря.

Брикля Катерина, Перепелиця Віра та Смородін Олексій представили своїм однокласникам 10 найбільших бібліотек світу.

Не обійшлася подорож і без розваг: учні відповідали на питання вікторини та змагались у розв’язуванні кросвордів. Переможці отримали призи.

Наприкінці своєї віртуальної екскурсії учні переглянули фільм про самі незвичайні будівлі бібліотек у світі.

Віртуальна екскурсія проводилася українською та англійською мовами.

Переглядів: 1 060