Вишкіл 10-11 класів

Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа безпеки

Громадська організація “Підтримай третю штурмову” провела вишкіл для учнів 10-11 класів з тактичної медицини та основам володіння зброєю.

Під час навчання учням було проведено лекційне заняття під час якого детально розказано про алгоритм надання домедичної допомоги M.A.R.C.H Наголошено, які саме навички рятують життя нашим воїнам та як потрібно діяти в надзвичайних ситуаціях. Після лекційного заняття усі охочі пройшли практичне заняття з накладання турнікетів собі та вигаданому потерпілому. Друге лекційне заняття було присвячене темі “Володіння зброєю”. Основні правила володіння зброєю, вимоги до утримання, збірка та розбірка зброї. Все це перед тренуванням опрацювали учасники заходу. Після лекційного заняття було проведено практичне заняття зі збірки та розбірки зброї. Дуже активно в цей процес включились дівчата. Щиро дякуємо ГО “Підтримай третю штурмову” за проведені заняття. Наприкінці зустрічі учні 10-11 класів передали невелику допомогу для наших військових.

Фото тут