Вітаємо переможців!

Для учнів, Наші досягнення, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Раді вам повідомити результати  проведення Міського патріотичного конкурсу учнівської молоді «Великодня Україна». Цього року наша школа виборола чимало призових місць!!! 

У номінації «Тематична фотографія» (старша вікова група):

I місце – Вискварка Олександр, учень 10-Г класу, робота «Великоднє диво».

У номінації «Тематична фотографія» (середня вікова група):

I місце – Круць Іван, учень 6-А класу, робота «Великодні смаколики».

У номінації «Тематична фотографія» (молодша вікова група):

I місце – Надточій Артем, учень 4-Б класу, робота «Моя Україна святкує Великдень».

ІІ місце – Ляшко Єва-Марія, учениця 2-Б класу,  робота «Гарні пасочки».

ІІ місце – Паламарьов Олександр, учень 1-А класу, робота «Великдень – то радість воскресіння у душі».

У номінації «Образотворче мистецтво» (старша вікова група):

IІІ місце – Хмелевський Віталій, учень 11-Ф класу, робота «Великдень під Українським мирним небом».

У номінації «Образотворче мистецтво» (середня вікова група):

ІІ місце – Сташевська Анна, учениця 6-Б класу, робота «Великодній настрій».

IІІ місце – Попович Маргарита, учениця 8-А класу,  робота «Великодній стіл».

IІІ місце – Прокопенко Катерина, учениця 7-А класу, робота «Великдень».

У номінації «Образотворче мистецтво» (молодша вікова група):

І місце – Крят Ірина, учениця 4-А класу, робота «Святковий Великдень».

ІІ місце – Грабова Розалія, учениця 5-Б класу, робота «Великодній ранок».

ІІ місце – Лисенко Анастасія, учениця 4-А класу, робота «Великодня Україна».

ІІ місце – Астапенко Кіра, учениця 3-А класу, робота «Великдень завдяки ЗСУ».

ІІ місце – Грабова Аміра, учениця 2-Б класу, робота «Великодній зайчик».

ІІ місце – Шимоня Анастасія, учениця 4-А класу, робота «Весняний пейзаж».

У номінації «Сувенір на Великодню тематику» (середня вікова група):

І місце – учнівський колектив 5-А класу,  робота «Великдень з присмаком печалі».

ІІІ місце – Петраш Маргарита, учениця 6-А класу,  робота «Кошик Великодній».

ІІІ місце – учнівський колектив 6-А класу, робота «Топіарій Великодній кролик».

ІІІ місце – Снежинська Анна, учениця 7-Б класу, робота «Пасхальна феєрія».

ІІІ місце – Чеховська Аріанна, учениця 7-Б класу, робота «Великодня корзина».

У номінації «Сувенір на Великодню тематику» (молодша вікова група):

ІІІ місце – Корнієнко Діана, учениця 4-А класу, робота «Великоднє диво. З вірою в перемогу!».

ІІІ місце – Рац Іванна, учениця 4-А класу, робота «Ішов зайчик крізь лісок, ніс торбинку писанок».

У номінації «Глядацька симпатія»:

І місце – Корнієнко Діана, учениця 4-А класу, робота «Великоднє диво. З вірою в перемогу!».

ІІ місце – учнівський колектив 5-А класу, робота «Великдень з присмаком печалі».

ІІІ місце – Нерух Олександра, учениця 2-А класу,  робота «Великоднє каченя».

ІІІ місце – Петраш Маргарита, учениця 6-А класу,  робота «Кошик Великодній».

З підсумковим наказом можна ознайомитись ТУТ

Переглядів: 88