Вітаємо учасників конкурсу!

Без категорії, Для учнів, Наші вітання, Наші досягнення, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Вітаємо учасників І етапу обласного конкурсу “Домашні улюбленці: мій любий котик”.

На шкільний відбірковий етап надійшло 22 роботи. Шкільне журі у складі: голова журі Юрій Середа – директор школи; члени журі: Тетяна Величко – заступник директора з навчально-виховної роботи; Наталія Стукало – заступник директора з виховної роботи; Тетяна Середа – педагог-організатор школи; Людмила Кумечко – вчитель біології, голова м/о вчителів природничого циклу; Олена Крят – керівник гуртка “Талановиті рученята”; Зав’ялова Поліна – Президент школи.

Журі обрало дві конкурсні роботи від закладу на міський етап. Вибір був не з легких… За результатами міського конкурсу обидві роботи отримали відзнаку лауреатів конкурсу та нагороджені дипломами комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради І-го етапу обласного конкурсу «Домашні улюбленці: мій любий котик».

Вітаємо Лауреатів: Лисенко Ярославу, ученицю 6-А класу (керівник Інна Штепа, класний керівник 6-А класу) та Яценко Анастасію, ученицю 6-Б класу (керівник Людмила Кумечко, класний керівник 6-Б класу).

Переглянути усі  конкурсні роботи можна за посиланням ТУТ