Пишаємося учнями 9 класів, які цьогоріч також випускники!
Сподіваємося, що більшість із вас, діти, продовжить навчання у 10 класі в нашій школі. Тож ми з нетерпінням чекатимемо вас 1 вересня на порозі школи! А тим учням, які вирішили вступати в професійно-технічні заклади освіти, бажаємо успіхів і дякуємо за 9 позитивних років навчання та спілкування в стінах нашої школи! Усім зичимо миру! Щиро віримо, що з такими патріотами, як наші випускники та їхні батьки, Україна неодмінно переможе ворога! Слава Україні!!!