Вітаємо з перемогою!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

IMG_0909Збірна команда школи брала участь у патріотично-спортивних змаганнях «Козацькі забави», які проходили сьогодні у парку «Сосновий бір». До участі у змаганнях було зареєстровано 70 учасників.

Кожна команда, шляхом жеребкування, брала участь у 4 конкурсах: презентація команди, смуга перешкод, теренова гра і лава штовхач. І хоча останні два були важкими і учасники могли травмуватися, наша команда впоралася чудово і виборола у цих конкурсах перемогу. Навіть розпочатий дощ не злякав нашу команду і з величезним азартом ми здобули свою перемогу. Вітаємо Кухоль Анну, Асмолову Анастасію, Богомаза Богдана, Коваленка Данііла, Перепечаєва Іллю зі здобутим ІІ місцем у міських змаганнях «Козацькі забави». Дякуємо Антоновичу Максиму за дружню підтримку та вчителям Юхимчуку Сергію Олександровичу та Стукало Наталії Анатоліївні за супровід дітей та підтримку ігрового духу. Так тримати. Бажаємо окремим учасникам гідно представити школу під час проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура». Ще раз з перемогою!

Переглядів: 1 028