Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа безпеки

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у школі проходить ряд заходів, які охоплюють учнів 1-11 класів.

Так 01 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня усі заходи проходять з метою привернути увагу суспільства та згадати про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.

Заходи, що традиційно проводяться в цей день, відбуваються із символом – Червоною стрічкою. Так учні та вчителі школи одягли червону стрічку тим самим висловивши свою надію на майбутнє без СНІДу.

З метою закріплення всього того, що учні знають про ВІЛ/СНІД до школи було запрошено фахівчиню громадської організації «Перехрестя» Олену Мороз. Яка в доступній формі пропрацювала з учнями 7, 9-х класів тему «10 запитань про ВІЛ». Усі учасники заходу були активними слухачами та надавали зворотній зв’язок працівниці громадської організації. Вкотре закріпили набуті на уроках основ здоров’я знання та отримали відповіді на ті питання, які їх цікавили.

Щиро дякуємо Олені за цікаві та змістовні години спілкування.

ФОТОЗВІТ