«Ялиночко, гори…»

Новини, Шкільні новини

IMG_052718 грудня актову залу та фойє школи прикрашали символи Нового року – чарівні красуні–ялинки. Цього року для їх прикрашання було залучено учнів 9-М класу. Діти намагалися якнайкраще прикрасити новорічну красуню різнокольоровими іграшками, яскравими дощиками – всі ці атрибути створювали новорічний настрій в актовій залі.

А от новорічна красуня у фойє школи цього року дещо незвичайна: вона прикрашена іграшками жовто-блакитного кольору, також її прикрашають жовто-блакитні серця, які вирізали учні 8а та 8б класів. А у рекреації школи під стелею кружляють не менш чарівні янголи, вирізані власноруч учнями 10а та 10ф класів. Тож, як ми бачимо, учні старшої школи активно долучилися до створення новорічного настрою у рідній 7 школі.