Юні фізики експериментують!

Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

12 квітня учні 7-А класу перетворилися на справжніх чарівників для учнів 5-А класу – вони стали ніби справжній Гаррі Поттер! Вісімка науковців провели майже три десятки дивовижних експериментів, скориставшись різними підручними засобами. Досліди з легкістю можна показати дитині, вони спрямовані на вивчення, здавалося б, таких звичних для нас явищ.

Це краще, ніж будь-які фільми, користі від таких дослідів багато: діти хоч на трохи відірвуться від моніторів, телефонів  і з подивом зрозуміють, який великий і загадковий світ нас оточує. Також на практиці легше зрозуміти фізичні, хімічні та інші закономірності. Ну і безсмертне дитяче прагнення щось утнути знаходить оптимальне мирне русло!

Перефразовуючи Галілея, ми століттями впевнюємося у тому, що про фізичні явища читаємо у великій книзі, яка завжди відкрита у нас перед очима,  – у Всесвіті. Фізика настільки тісно пов’язана з нашим повсякденним життям, що уже стала його невід’ємною частиною.

Фізика – наука експериментальна. Між фізикою – наукою і фізикою – навчальним предметом існує тісний зв’язок, процес навчання фізики полягає в формуванні нових для учнів понять і теорій, що опираються на дослід.

«Фізичний експериментаніум» виявився неабияк насиченим та пізнавальним, адже школярі відчули себе справжніми дослідниками та вдосконалили практичний аспект у вивченні фізики та астрономії.

Особлива подяка за проведення експериментів учням – науковцям 7-А класу:

  1. Дігтяренку Назару
  2. Кодь Марії
  3. Таран Діані
  4. Пузь Богдану
  5. Ямковій Катерині
  6. Дубині Євгенії
  7. Скібіцькій Дарині
  8. Лукашенко Катерині

Бажаємо усім творчої наснаги у вивченні такої цікавої науки, як фізика!!!

Більше фото у Фейсбуці

За матеріалами В.В. Токової

Переглядів: 237