“ЮНІСЕФ: Молодь для України

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Черкаські школярі поділились власними здобутками та взяли участь у дискусії з представниками влади та бізнесу щодо майбутнього відновлення України.

27 березня у Києві пройшла подія “ЮНІСЕФ: Молодь для України. План відновлення”. Під час заходу відбулося урочисте нагородження 40 команд “випускників” програми UPSHIFT, серед яких і команда «POWER_CHE» Черкаської загальноосвітньої школи №7: Щербатюк Назар, Горбенко Артур, Іванова Марина, Заєць Дар’я, Гуріна Софія,  вчитель-наставник Щербатюк Леся Анатоліївна, – які влітку 2022 року вдруге долучилися до програми, щоб створити проєкти, спрямовані на подолання наслідків війни у своїх громадах.

UPSHIFT — це інноваційна програма для молоді, яку втілює Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Учасники програми мають можливість пройти навчання за методологією, яка ґрунтується  на людино-орієнтованому дизайні (Humаn Centered Design), отримати фінансування та в результаті перетворити свої ідеї на дієві суспільно-корисні проєкти.

Учні Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, пройшовши навчальні тренінги в Харкові восени 2021 року, започаткували свій проєкт влітку 2022 року та, отримавши фінансування, створили «Молодіжний хаб POWER_CHE» – простір для спілкування, навчання, проведення спільного дозвілля, проведення майстер-класів на підтримку ВПО та категорійних дітей. За період функціонування  було проведено понад 20 заходів різного напрямку: кулінарні майстер-класи, тренінги з профорієнтації для підлітків, літературні читання за участю відомих акторів нашого міста, заняття з медіаграмотності, географічні квести, майстер-класи з розпису екоторбинок, з виготовлення патріотичних браслетів та сувенірів «Янголятко Перемоги». Наші янголятка, створені учасниками майстер-класів, тепер є у Олени Зеленської, Мурата Шахіна та Орландо Блума. Нагороду за успішну реалізацію проєкту наші апшифтери отримали з рук Рікардо Лопес-Аранда Хагу, Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Іспанія в Україні.

Окрім урочистого нагородження, команда  взяла участь у дискусії у форматі “світового кафе”. Молодь поділилася, як бачить відновлення України та яким чином представники приватного сектору, державних органів влади та міжнародні організації можуть їм у цьому допомагати. 

 Пишаємось здобутками учасників команди «POWER_CHE» та бажаємо їм подальших перемог і високих здобутків.

Враженнями поділилась Леся ЩЕРБАТЮК

Невеличкий фотозвіт ТУТ

Переглядів: 81