З 8 Березня, любі жінки!

Новини, Шкільні новини

_DSC08544 березня учні школи вітали усіх працівників жіночої статі зі святом 8 Березня.  Солодкі передбачення чекали на чарівну половину нашої школи, які вони отримали перед початком робочого дня або  уже перебуваючи у робочому настрої.

Солодощі та мелодії під гітару піднімали святковий настрій, а на великій перерві учителі, обслуговуючий персонал школи, учні та батьки могли отримати вітання від директора школи Юрія Васильовича Середи та учасників воклаьної студії «Злагода» та студії танцю «Веселка» під час невеличкої концертної програми.

Тож і ще раз вітаємо наших чарівних дівчат і жінок зі святом та бажаємо їм приємних вражень і море квітів у цей і всі наступні дні.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті