З 8 березня, найкращі дівчата 11м

Для учнів, Новини, Новини з класів

Y0H-LICzmGwЖіночий день – веселе, галасливе, добре свято, а значить, проведення свята на 8 Березня в класі має всім підняти настрій, розсмішити і подружити. Напередодні першого весняного свята, присвяченого жіночому дню, хлопці 11М класу приготували привітання для своїх однокласниць.

Дівчата чекають 8 березня з нетерпінням, адже в цей день вони можуть надіти улюблені наряди, зробити гарну зачіску, а їх будуть обожнювати всі чоловіки, в тому числі і однокласники, які в звичайні дні можуть задиратися.

Хлопці приготували досить креативні сюрпризи. Дівчата самі шукали свої подарунки, розгадуючи завдання масштабного квесту, Ці завдання, крім помешкання школи, знаходились і в поштовому відділенні, і в продавця шаурми, і в продавців на стихійному ринку і в магазині «Формула смаку». Доволі набігавшись на свіжому повітрі, дівчат чекав наступний сюрприз: чудове і романтичне відеопривітання хлопців класу.

У другій частині вечірки запальна та енергійна ведуча зіграла для гостей свята декілька популярних творів на романтичному саксофоні.

Дівчатам дуже сподобалося на святі, вони отримали позитивні емоції і гарно провели дозвілля.  Дякуємо вам, милі однокласники!!!

Жіноче свято і весна

Несуть з собою дні погожі.

По всій Землі, для всіх людей –

Весна і жінка дуже схожі.

Здоров’я , ніжності, тепла,

Кохання вам бажаємо,

Із першим святом на весні

Усіх жінок вітаємо!

За матеріалами Токової В.В.

ВІДЕО ПРИВІТАННЯ

Переглядів: 837