З Днем Незалежності!!!

Для учнів, Наші вітання, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Дорога наша й велика шкільна родино! Сердечно вітаю усіх нас із прийдешніми Днем державного прапора та 30 річницею Незалежності України! Ти у мене єдина!


Безумовно, ці 30 років стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини, свого міста чи села. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!
Зі святом! З днем Незалежності України! Нехай життя кожного з вас завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

З Днем Незалежності, Україно!
Слава Україні!

Директор школи Юрій Васильович Середа

Переглядів: 329