З днем вишиванки, Україно!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. У цей день за можливості ми всі намагаємося одягнути вишиту сорочку. 

Вишита сорочка – це щось святе, духовне, сокровенне. Вона вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вишиванка є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишита сорочка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. 

Вже другий рік відколи в Україні триває війна… Війна, яка вкрала у наших дітей щасливе дитинство і безтурботні дні, але ми вистоїмо. Усім ворогам на зло. Щодня наші воїни захищають наше небо. Ми щиро вдячні їм за це. Цього року свято вишиванки було довгожданим. Наша шкільна родина долучилась до його відзначення. Учні та вчителі школи одягли вишиванки та провели яскраві фотосесії. Учні 8-11 класів взяли участь в інтелектуальних вікторинах (дешифратор, кросворд та спробували вгадати зашифрований вірш). Учні початкової школи збирали карту вишитої України, розфарбовували листівки та виконували інтерактивні вправи. А учасники вокальної студії “Злагода” вперше від початку війни змогли долучитись до святкових заходів у мікрорайоні “Лісовий” організованих Черкаським професійним автодорожнім ліцеєм. Свято було особливим і не таким як раніше. Щиро дякуємо директору Черкаського професійного автодорожнього ліцею за запрошення до участі.  Яскраві фотозвіти та відеовиступи можна переглянути на нашому каналі YouTube та сторінці ФБ.

Відео

Фотоальбом

Переглядів: 104