Учнівська міжпарламентська асамблея ініціювала проведення благодійного перформансу.
Благодійний перформанс «На тон ближче до Перемоги» буде проходити 15 липня у сквері «Юність» з 16.00 до 20.00. Під час заходу жителі міста зможуть познайомитися з творчістю молодих митців та мисткинь, натхненною боротьбою наших військових за незалежність України, а також послухати поезію та пісні від черкаських творчих колективів.
Наприкінці події буде відбуватися благодійний аукціон, де охочі зможуть купити картину, яка їм сподобалась. 100% коштів будуть перераховані на допомогу нашим Збройним Силам.
Наша школа активно долучається до даного заходу і для благодійного аукціону було передано 5 творчих робіт учнів нашої школи:
Борзової Дар’ї, 6-А клас
Біцко Марії, 8-А клас
Білик Софії, 10-Г клас
Бондаренко Аліни, 11-Ф клас
Випускниці 2023 року Солошенко Дар’ї
Запрошуємо мешканців міста та гостей відвідати подію.