Зимова педагогічна рада для вчителів

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

10 січня після святкових новорічно-різдвяних вихідних 7 школа знову зібрала в повному складі вчительський колектив.

Сьогодні відбулася чергова педагогічна рада, тема якої звучала так: “Нова українська школа в дії: перші результати”.  Виступила Вент І.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, куратор НУШ у нашому закладі зі вступним настановчим словом. Також до слова були запрошені вчителів 1 класів Астапенко В.М., Канельська В.М., Прилуцька Л.О., які, як ніхто інший, спробували цьогорічні нововведення в освіті разом зі своїми першокласниками і змогли грунтовно поділитися враженнями, а також  практично та наочно пояснити всі тонкощі НУШ. Було розглянуто всі позитивні та негативні моменти впровадження даної програми, обговорено шляхи їх можливого вирішення.

Шпетна Т.В., класовод 4-Б класу, виступила та продемонструвала презентацію “Ранкові зустрічі у 1 класі”. Педагог уже цієї осені знову набиратиме 1 клас, тому теж пройшла неодноразове навчання в розрізі НУШ.

Прилуцька Л.О. провела надзвичайно цікавий і емоційний навчальний тренінг “Використання LEGO в освітньому середовищі 1 класів”.

Також до обговорення долучалися час від часу й інші вчителі початкових класів, середньої та старшої ланки, які висловлювали власні спостереження, ділилися певним досвідом, запитувалим та шукали спільно відповідей…

Тож рішення цієї педагогічної ради включає ряд положень і тез, зокрема:

1. Створювати сприятливі умови для інтелектуального, духовного, естетичного та фізичного розвитку учнів за програмою НУШ, застосовуючи ефективні технології та методики навчання, використовуючи компетентнісний і особистісно зорієнтований підходи.
  2. Здійснювати підготовку батьків першокласників до нової соціальної ролі та концепції НУШ.
  3. Усім учителям початкової школи постійно поповнювати власні портфоліо нормативними документами для роботи в умовах НУШ.
  4. Усьому колективу вчителів продовжувати працювати над самовдосконаленням (постійно діючі курси онлайн), адже висококваліфікований вчитель – ключова фігура в якісно новій українській школі.

Крім основної теми обговорення, на педраді розглядалося і ряд інших важливих питань. Зокрема докладно аналізувалися питання з охорони праці, техніки безпеки учнів і працівників. Коротко розглянуто і вибірково проаналізовано план виховної роботи на ІІ семестр у школі, зокрема заходи на січень. Також обговорено в цілому результати роботи в І семестрі, підведено певні підсумки. І, звичайно ж, опрацьовано ряд поточних питань і проблем на початок ІІ семестру (організація освітнього процесу в закладі).

Тож із новими силами, ідеями, задумами і, головне, бажанням, ми, вчителі, готові до початку роботи в ІІ семестрі. З нетерпінням чекаємо своїх вихованців 14 січня у стінах школи!

Більше фото у Фейсбуці за цим посиланням