Зустріч з полярниками

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Наприкінці минулого року учні нашої школи взяли участь у конкурсі від Національного антарктичного наукового центру “Привітай полярника з Новим роком” Перше місце на цьому всеукраїнському конкурсі посіла робота учнів 9-Ф класу «Я хочу бути полярником!».

4 лютого відбулась довгоочікувана зустріч – на зв’язку з старшокласниками Черкаської загальноосвітньої шоли №7 були учасники українських антарктичних експедицій Артем Джулай, дослідник-біолог та Володимир Храпач, фахівець І категорії антарктичної станції «Академік Вернадський», системний механік.
Під час незабутньої зустрічі учні дізналися про історію станції «Академік Вернадський», про умови праці та проживання на станції. Полярники розповіли про кліматичні умови, тваринний світ на далекому материку. Розповідь супроводжували захопливі світлини та відеоматеріали, зроблені учасниками експедиції. Учні задавали полярникам цікаві запитання про підготовку до експедиції, науково роботу, побут та розваги на станції, на які отримали не менш цікаві відповіді.
Інформацією радо поділилась Щербатюк Л.А.
Переглядів: 243