10 років спротиву окупації Криму. Спротив триває…
26 лютого ми згадуємо та вшановуємо мужність тисяч жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг задля підтримки територіальної цілісності України. Спротив триває й досі, тихий, непомітний, але ми свято віримо, що Україна поверне собі кожну частинку своєї території. Замайорить прапор України над Сімферополем, Феодосією. Бахчисараєм, Саками, Євпаторією. В цей день класні керівники з учнями переглядали відео, обговорювали історичні факти та малювали малюнки “Спротив триває!”