2-Б у Зерноленді…

Для учнів, Новини, Новини з класів

DSCN2971

Учні початкової школи побували в мальовничих Івківцях на Чигиринщині, де діє розважально-пізнавальна атракція «Зерноленд». В селі є унікальна пам’ятка – вітряк.

Школярі вперше побували у приміщені відреставрованого млина, де бачили, як він працює.

Потім діти піднялися на Селибудову гору, де за  однією з версій перепохований Богдан Хмельницький. Там відкривається неймовірний краєвид на Черкаси.

Продовжилася екскурсія у музеї, де зберігаються цінні старовинні речі, які можна брати до рук, самотужки перевіряти роботу того чи іншого механізму.

Охочі ознайомилися з традиційними ремеслами брали участь у майстер-класах із гончарства, ткацтва, виготовлення ляльки-мотанки, паперу. А ще долучились до цікавих забав: вчилися стріляти з луків, грали у настільні дерев’яні ігри, ходили на ходулях.

Всіх нас почастували смачним кулішем, перепічками з медом, трав’яним чаєм.

За матеріалами Канельської В.М.