Останній дзвінок

Новини, Шкільні новини

_DSC0002Ось і пролунав уже останній дзвінок для учнів нашої школи. Для декого він був першим останнім дзвінком, а для 40 випускників 11-х класів він був останнім. Одинадцять років ви майже щодня переступали поріг рідної сьомої школи, складали іспити, готували і проводили вечори, а вже сьогодні востаннє стояли на шкільній лінійці, востаннє розказували щемливі вірші, дякували вчителям, класним керівникам та вашим батькам.

Вже завтра на вас чекає такий важливий випускний вечір…але це все завтра…

На святковій лінійці, приуроченій Святу останнього дзвоника, були присутні гості – депутат Черкаської міської ради та  мікрорайону «Лісовий» Бінусов Михайло Маркович, який привітав усіх присутніх із таким чудовим святом та побажав гарно відпочити влітку та повернутися до стін рідної школи, але вже трішки оновленої, адже на цих канікулах у школі планується заміна старих вікон на нові. Також за підтримки Михайла Марковича було випущено газету «Перлина Черкас», у якій було розміщено інформацію і фотографії обдарованих учнів нашої школи, фотографії шкільних команд, які перемагали на конкурсах міського рівня та фотографії учасників наших гуртків. Газету отримали жителі мікрорайону та учні школи. Також із вітальним словом виступив директор школи Юрій Васильович Середа, який привітав усіх зі святом, побажав гарно відпочити влітку, учням 9-х класів успішно скласти державну підсумкову атестацію, учням 11-х класів скласти останнє зовнішнє незалежне оцінювання та вступити до омріяних навчальних закладів. На святковій лінійці було вручено грамоти та дипломи учням та вчителям школи за гарні результати у конкурсах, олімпіадах міського та обласного рівнів. Після завершення лінійки учні школи вирушили на останній урок, під час якого класні керівники вкотре нагадали дітям про правила поведінки під час літніх канікул, провели останні інструктажі та побажали дітям гарного відпочинку!

Бажаємо всім учням та працівникам гарно провести літні канікули та повними сил і наснаги повернутися до рідної сьомої школи!!!

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті