Випускний вечір…..

Для учнів, Новини, Шкільні новини

DSC_105628 травня  провело у доросле життя 40 випускників 2016 року з порогу нашої школи… Цього року випускний вечір проходив у приміщенні Черкаського інституту пожежної безпеки. До святкової зали заходили неймовірно гарні дівчата та стрункі хлопці. Під оплески рідних та близьких вони заходили в супроводі своїх класних керівників: 11-А клас – Кошмай Світлани Миколаївни та 11-Ф клас – Фесун Світлани Євгенівни.

З вітальним словом перед випускниками виступив директор школи Середа Юрій Васильович, побажав випускникам щасливої долі, менше оступатися на своєму життєвому шляху, більше впевненості та успіхів у житті досягати. Разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Л.М.Фесак директор вручив усім випускникам атестати про здобуття повної загальної середньої світи, похвальні листи за високі досягнення у вивченні окремих предметів, грамоти за активну участь у житті школи, а батьки наших випускників отримали подяку за виховання своїх дітей та за допомогу класним керівникам.

Цього року свою відзнаку отримала Дереза Дарина: вона стала срібною медалісткою та отримала атестат за досягнення у навчанні особливого зразка. Після завершення урочистої частини вечора випускники продовжили святковий концерт, під час якого випускники декламували вірші, показували сценки, співали пісні, танцювали та висловлювали слова щирої вдячності своїм вчителям, батькам та класним керівникам, сміялися і плакали водночас…

Також свої слова вдячності отримали і випускники школи від своїх класних мам та батьків.

Свято пройшло у неймовірно зворушливій атмосфері. А після завершення випускники разом із учителями вирушили на урочисті святкування, які проходили на Соборні площі міста. Від площі Дружба Народів випускники 2016 року рушили святковою ходою до Соборної площі, де на них уже з нетерпінням чекали представники міської влади, гості свята. Під час урочистостей випускники мали можливість станцювати свій останній вальс, а вже після завершення всіх урочистостей уже вільні випускники вирушили святкувати.

Тож ще раз вітаємо наших випускників! Бажаємо вам усім щасливої долі, успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання, вступити до омріяних вузів, вдало провести літо та щоб найзаповітніші мрії завжди збувалися. Щоб кожного з вас оберігав янгол-охоронець, щоб рідні та близькі були щасливі та здорові і щоб у кожного з вас була своя щаслива зірка!

Успіхів вам, випускники 2016 року!

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті