Гіппократ писав: «Гімнастика, фізичні вправи, ходьба повинні міцно ввійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров’я, повноцінне і радісне життя».
15 вересня учні 8-11 класів взяли участь у спортивному флешмобі. Діти відповіли на виклик учнівЧеркаської спеціалізованої школи № 20 та продовжили започатковану ними “Естафету здоров’я”. Під гаслом “Здорова дитина – успішна країна” ми передаємо виклик усім школам Черкас та України.