Арт-показ у 6-А класі вдався!

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Сьогоднішній урок української літератури не залишив байдужим нікого в 6-А класі!

25 лютого увесь світ відзначає 150-річний ювілей видатної української поетеси, жінки з чоловічим характером, незламного борця за життя Лесі Українки! Такою ми знаємо її з уроків літератури. А якою в душі була ця жінка? Чим захоплювалася і що полюбляла одягати?…

Тож 6-А клас сьогодні поринув у атмосферу моди та трендів! Ми влаштували арт-показ «Сузір’я моди Лесі Українки». Уявний подіум посеред класу створили миттєво! Дівчатка, завчасно підготувавшись, демонстрували різні колеції: «Класика стилю», «Вишиванка», «Колекція в капелюшках і не тільки…», «Леся і сучасний арт», «Вишуканість прикрас», «Спорт для всіх»… А допомагала коментувати колекції та проводити сьогоднішній урок відома телеведуча Катя Осадча, яка в кінці також не стрималася і продефілювала перед публікою.

Увесь показ підтримували оваціями та оплесками наші хлопці, однак під кінець і вони не втрималися за партами… Тож повторно вже чоловічі колекції показали нам і джентльмени!

Крім яскравих образів, дізналися і багато нового та цікавого про видатну поетесу.

Урок став дійсно нестандартним і цікавим. А допомагала дітям готуватися і пізнавати більше про Лесю українку вчитель української мови та літератури Середа Тетяна Григорівна.

Враженнями ділилася Середа Т.Г.

Яскраві моменти заходу тут

Переглядів: 269