Про молодіжний сленг із учнями 7-Б класу…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Нині молодь вимагає від дорослих йти в ногу з сучасними трендами. Тож, не довго сумніваючись, учитель української мови та літератури 7-Б класу Середа Тетяна Григорівна влаштувала з юними семикласниками своєрідну пАті – битву поколінь «Молодіжний сленг, або «Зрозумій мене!»

БомбИти, гАмати, чЕкати, Юзати, чІлити чи шЕйтити когось на уроці часу не було, адже всі діти активно допомагали вчителеві поповнювати свій словниковий запас молодіжним сленгом. Як виявилося, таки є чому вчитися!)) Цього разу семикласники наввипередки вчили, розказувати і пояснювати сучасну «правду життя»… Урок насправді виявився надзвичайно цікавим і позитивно емоційним. 7-Б мене таки зафрендив у своє молодіжне коло))) Така жизА нині…)))

Враженнями ділилася Середа Т.Г.

Більше фото за посиланням