Шановні батьки, любі діти!!!
Цього навчального року активно розпочинає працювати рубрика «Бюро знахідок».
З вересня місяця до шкільної приймальні було принесено багато загублених речей. Певну кількість уже забрали, а ось деякі ще залишились і чекають на свого господаря. Просимо уважно слідкувати за альбомом на шкільному сайті та у спільноті вконтакті. Можливо, ви допоможете знайти господаря загубленим речам або відшукати там свої речі чи речі своєї малечі.
Забрати загублене (те, що є на сайті) ви зможете у приймальні директора.