Ми у програмі e-Twinning!

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

img_4942

У 2016 році, який було оголошено роком англійської мови, наш навчальний заклад почав працювати у програмі e-Twinning, координатором якої є вчитель англійської мови Щербатюк Л.А. Це навчальна програма Європейської комісії є потужним стимулом для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. У рамках цієї програми учні отримують досвід створення спільних проектів.

У рамках роботи над проектами учні нашої школи взяли участь у святкуванні Європейського Дня Мов. Учні 2-Б класів працювали над міні-проектами “Країни світу” та “Наші вітання дітям світу” Учні 2-А, 3-Б та 4-Б класів послали музичне вітання дітям Європи, заспівавши пісню “Hello to All the Children of the World”. Вітальний постер до свята, виготовлений вчителем англ. мови Щербатюк Л.А., увійшов до трійки кращих. Загалом до проекту долучилися 42 школи-учасниці з таких країн: Франція, Португалія, Італія, Польща, Хорватія, Туреччина, Естонія, Литва та Україна. 
Завдяки участі у проектах програми e-Twinning учнів нашої школи ми вийшли на шлях до Європейської співпраці та заявили про себе на міжнародному рівні. Дякую всім за результативну, плідну та творчу працю та покладаю надію на подальшу підтримку! 

За матеріалами Щербатюк Л.А.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 490