Челендж “Подаруй бібліотеці книгу” від 6-А класу!

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

14 лютого – День книгодарування?!!! Цей день дарує ще один привід нагадати про свої почуття.

Також він особливий тим, що створений для популяризації читання, як серед малечі, так і серед дорослих, щоб люди розвивалися та духовно збагачувалися. Традиційно, у цей день люди обмінюються книгами: дарують їх один одному, чи навіть перехожим, залишають у поштових скриньках, в книгарнях, бібліотеках. Головне – подарувати з книгою тепло, ніжність, увагу. Інколи людям не вистачає слів, щоб висловити ці всі почуття, а книга може сказати набагато більше, ніж валентинка.?? Чому б і ні? А ще це гарний привід змотивувати до читання.???

Тож учні 6-А класу провели таку першу стартову акцію і  подарували нашій шкільній бібліотеці більше 30 дитячих книг! Завідуючій бібліотечним фондом школи Третяковій Людмилі Оксентіївні це стало приємним сюрпризом!

Тож пропонуємо долучитися до цієї акції й іншим класам нашої школи! ОБОВ”ЯЗКОВА УМОВА: книга має бути у гарному стані, не помальована/пописана, та, яку ви вже не читаєте і вона лежить без діла на вашій полиці вдома!

Ми вже обрали й подарували! ))) А ви?

Книги допомагала збирати класний керівник Середа Тетяна Григорівна