Тиждень іноземних мов…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Ні для кого не секрет, що знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

У нашій школі учні вивчають англійську та німецьку мови, тож і заходи під час цього тижня були двомовними.

Учні молодших класів здійснили віртуальні подорожі до Лондону, ознайомилися з цікавими місцями США, учні 5 – 6х класів проявили свою кмітливість, винахідливість та продемонстрували свої знання під час квесту”Crazy Fruit”, учні 7х класів віртуально подорожували природніми заповідниками США, учні 8го класу спробували себе у ролі видавців таблоїдів, а дев’ятикласники з’ясовували як можна зберегти  довкілля здоровим та пройшли тест  “Our Environment”. Учні старшої школи здійснили віртуальні подорожі по відомим художнім галереям Старого та Нового світів.

Не залишили без уваги і німецьку мову,  учні 5-6х класів переглянули відео про свята у Німеччині, учні 7х класів переймалися проблемами захисту довкілля та захищали свої проєкти про сортування сміття, учні старшої школи порівнювали шкільну освіту в Україні та Німеччині та створювали презентацію про освіту в Україні, а оскільки, інтернет став невід’ємною частиною нашого життя, то обговорення питання безпечного інтернету було дуже доречним. Знання мови – це не лише знання лексики, граматики чи правил пунктуації, а ще й знання звичаїв, традицій, культури країни, мову, якої вивчаєш, тож перегляд відео про цікаві факти з життя німців був корисним.

У шкільній бібліотеці усі охочі могли переглянути виставку художньої літератури англійською та німецькою мовами, а також ознайомитися із різноманітними словниками.

До дня святого Валентина всі учні могли спробувати себе у ролі перекладачів та поетів, запропонувавши свій римований переклад популярних вітань – валентинок.

Фотозвіт

Інформацію надала голова м/о

вчителів іноземних мов Кошмай С.М.

Переглядів: 227