Стрітення

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини

15 лютого український народ здавна святкує Стрітення…

Зима з весною зустрічається,
Про володіння свої домовляється.
Тому це свято Стрітенням називається.
В цей день сонце повертає на літо,
Все в природі прокидається.

Саме про це ми розповідали діткам початкової школи. А ще проводжали спражню морозну Зиму та зустрічали довгождану Весну. А Домовичок кожного класу допомагав нам у цьому, адже він, як ніхто, знає про всі потаємні дитячі бажання.
У нас в Україні з давніх-давен люди, готуючись до зустрічі весни, випікали з тіста жайворонків і роздавали їх дітям. Щоб росли здоровими і щасливими. Вважали, що саме птахи на своїх крилах приносять весну із далекого краю, проганяють люту зиму. Тож печіть цього тижня вдома з мамами й бабусями жайворонків і закликайте весну!
А ще чи знаєте ви? Щоб звільнитися від негараздів, потрібно пройти древній обряд очищення. А саме: написати на папірці про всі свої неприємності за останній рік і кинути їх у вогнище, в якому горітиме опудало. І нехай у цьому вогні згорають усі негаразди людські. Хай ваші душі відкриються для добра, творчості, краси та любові.
Тож такі опудала ми після закликання весни також палили, аби усім нам гарно жилося!
Тож весна перемогла! Хоча зима за вікном ще дуже з цим фактом не згодна! А це означає, що хуртовинам за вікном недовго лишилося господарювати! Зовсім скоро буде тепло і співатимуть пташки! А поки надворі сніг і морози, не забувайте підгодовувати пташок, які несуть нам на крилах весну! Що й роблять вихованці початкової школи разом зі своїми вчителями й батьками!

Зустрічайте Стрітення разом з нами ТУТ