“Черкаси різдвяні” відколядували…

Міські новини, Новини, Шкільні новини

У рамках новорічно-різдвяного фестивалю “Черкаси різдвяні” 14 січня учні, вчителі та найактивніші батьки нашої школи долучилися до яскравого параду колядників та спільного виконання ними відомої української колядки.

Колона пройшла від Театральної площі до площі Б. Хмельницького бульваром Шевченка. Одяг учасників ходи мав містити елементи української символіки і так сталося, що саме наші яскраві дівчата україночки та представники юного козацтва мали за честь очолювати парадну колону. Наші вихованці несли попереду яскраву різдвяну зірку як символ народження Сина Божого. І навіть справжній лютий мороз не завадив дзвінко заспівати колядку та щиро порадіти усім новорічно-різдвяним святам!

Дякуємо дітям, батькам, учителям, хто долучився до параду! Зазначимо, що наймолодшою учасницею у нашій дружній когорті стала учениця 1 класу! )))

Більше фото у нашій спільноті у Фейсбуці