Цифрова освіта…

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

З метою реалізації концепції розвитку цифрових компетентностей у школі було проведено місячник цифрової грамотності, під час якого учасники освітнього процесу підвищували рівень своєї цифрової грамотності.

На сайті школи та у соціальній мережі ФБ було розміщено посилання на сайти «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська школа онлайн». Учасникам освітнього процесу було запропоновано переглянути освітні серіали на платформі Дія. Цифрова освіта: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис», «Протидія домашньому насильству», «Інтерактивне навчання: інструменти для цікавих уроків», «Онлайн сервіси для вчителів», «Цифрові навички для вчителів», «Карантин: онлайн сервіси для вчителів» тощо.
Крім цього, вчителі постійно підвищують свій фаховий рівень, беручи активну участь у вебінарах, семінарах, курсах та інших активностях, що підтверджується отриманням відповідних сертифікатів. В час цифрової трансформації учасники освітнього процесу постійно застосовують цифрові технології не лише для особистого користування, а й під час освітнього процесу.
Зібравши деякі дані (а вони приблизні, оскільки кожного дня ми активно користуємось цифровими ресурсами), порахували, що вчителями школи було переглянуто 77 фільмів. 132 батьків переглянули освітні серіали, більше 200 дітей 5-11 класів зареєструвались на платформі Ввсеукраїнської школи онлайн та 16 вчителів відповідно. А це свідчить про те, що всі вчителі старшої школи зареєстровані та більшість із них вже давно користуються цією платформою. Тож з упевненістю можемо сказати: ми рухаємось у правильному напрямку! Чого й усім бажаємо!