Дорога додому

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа безпеки

Класні керівники 1-11 класів провели Єдиний урок безпеки дорожнього руху під гаслом «Дорога додому».

Під час уроку діти вкотре опрацьовували теоретичний матеріал із безпечної поведінки учасників дорожнього руху. Згадували карту безпечного руху до школи та у зворотньому напрямку. Переглянути повчальні відео з правил дорожнього руху. Проговорили правила поведінки у громадсьому транспорті. Подискутували про світловідбиваючі елементи та важливість їх носіння у темну пору доби. Малювали малюнки та розфарбовували дорожні знаки. Учні 1-А та 1-Б класу разом із класними керівниками Астапенко В.М. та Колосовою А.І. практичної закріпили знання із правил дорожнього руху та безпечної дороги додому. А учні 3-Б класу грали в ігри й малювати дорожні знаки. Хлопчики вивчали “Автобукварик”.

З впевненістю можемо сказати, що всі учасники освітнього процесу повторили правила безпеки на дорозі і сподіваємось будуть використовувати їх у повсякденному житті. Будьмо обережні.

Новини від класних керівників