13 листопада відзначається Всесвітній день доброти. Це чудова можливість знайти час для будь-яких хороших вчинків.
Приготувати обід або вечерю допомагаючи мамі. Прибрати в кімнаті. Вигуляти домашнього улюбленця. Допомогти бабусі перейти дорогу. Приготувати смаколики на благодійний ярмарок. Задонатити на ЗСУ. Передати допомогу нашим незламним… Перший хороший вчинок, який сьогодні зроблено усією шкільною родиною – передача зібраної допомоги ГО “Койоти”. Робити добрі справи легко, головне – бажання.