День єднання від 5-А

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

16 лютого в Україні  вдруге відзначається День Єднання. День єднання — державна акція, що вперше відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну. Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

У 5-А класі було проведено годину спілкування «В єдності сила!». Діти ознайомились з історією відзначення Дня Єднання, поглибили знання про Україну, її символіку, звичаї, традиції, виконали рід цікавих завдань, заспівали разом «Ой, у лузі червона калина».

Нехай же цей день об’єднає нас усіх, додасть сил та впевненості у завтрашньому дні, а козацький дух наших предків та героїзм захисників України надихає на нові звершення заради мирного майбутнього нашої держави.

Інформацію надала Ганна Паламарьова

Фото за посиланням