Стажування в мерії. Підсумки роботи першого потоку

Для учнів, Міські новини, Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Як зазначалося раніше, дві учениці нашої школи взяли активну участь у стажування першого потоку черкаських школярів у підрозділах Черкаської міської ради. Тож сьогодні, підсумовуючи три продуктивні тижні, розповімо, чим займалися дівчата і які їхні враження…

Поліна Зав’ялова, учениця 10-Ф класу, президентка школи, активістка, журналістка: “На початку роботи ми познайомилися з працівниками департаменту соціальної політики, дізналися, чим вони займаються, скільки часу витрачають, виконуючи певні завдання. Далі було знайомство з центром соціальних служб, де познайомилися з керівником  і дізналися про роботу цього підрозділу, як вони допомагають людям, які організації були створені в рамках цього проєкту, як надавалася адресна допомога. Тобто перший робочий тиждень промайнув у нових знайомствах і цілому спектрі позитивних вражень!

А наступний тиждень я повністю присвятила стажуванню в секторі правового забезпечення, де мала можливість ознайомитися з певними документами, змогла розглянути декілька справ і скарг  від громадян. Загальне враження від цього унікального стажування виключно позитивне! Багато нових облич, порад, знайомств, емоцій! Дякую! Процес того вартий!”

Софія Гуріна, учениця 9-Б класу, активістка шкільного самоврядування, журналістка, спортсменка: “Моє стажування відбувалося в КМ МСК ,,Дніпро‘‘ (простіше – центральний стадіон). Все розпочалося 31 січня, коли я побувала на нараді в прес-центрі цієї установи.  Там нас познайомили з тренерами та колективом і обговорили план подальшого стажування. Далі я побувала на тренуванні у “Дніпро kids”, де змогла взяти участь у тренуванні юних футзалістів. Також була в палаці спорту ,,Будівельник‘‘, де ми вболівали за наших хлопців футзлістів. Далі, спільно з керівництвом, обговорювали підсумки тижня, поступово все більше дізнавалася нового про стадіон. Не менш цікавим було тренування з волейболу. Тут я спробувала себе в ролі гравця, де багато чому навчилась. А після тренування спробувала себе в ролі журналіста, взявши інтерв’ю у кількох дівчат із команди! Також мала можливість  відвідати тренінг у департаменті освіти та гуманітарної політики,  де нас ознайомили з карткою черкасця та провели гру на логіку. На останніх зустрічах ми доповнили наші розповіді про історію стадіону та спортивних команд.

Ось так і пройшли мої 3 тижні стажування: цікаво, змістовно, насичено, мотивуюче! Дякую за можливість долучитися до такого проєкту! Для школярів це справді неоціненний досвід!”

БІЛЬШЕ ФОТОВРАЖЕНЬ ТУТ