День єднання

Для учнів, Новини, Шкільні новини

16 лютого 2022 року ми відзначаємо нове, але дуже важливе для нас свято – День єднання.

Це свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ. Кожен з нас може привітати сусіда, однокласника, колегу, друга    з Днем єднання і приєднатися до святкування різними способами. Можна прийти на роботу або навчання у вишиванці або прикріпити до одягу синьо-жовту стрічку. Учні початкової школи прийшли до школи у вишиванках, вчителі прикрасили одяг синьо-жовтими стрічками, бантиками, бутоньєрками. У деяких учнів 5-11 класів замайоріли прапори на аватарках у соцмережах та шкільних акаунтах. Всі ми долучилися до спільного виконання Державного Гімну України о 10 годині ранку.

Усі ми різні, але ми єдиний народ. Сильний та непохитний. Наші рідні захищали і захищають наші кордони. Ми в безпеці! Ми молимося за кожного солдата, який боронить нашу Україну. Ми любимо тебе, наша Батьківщино!!!

Фотоподорож