Тиждень безпечного інтернету

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа безпеки

В рамках Тижня безпечного інтернету у школі було проведено ряд заходів.

Класними керівниками години-спілкування: «Правила безпеки», «Про кібербулінг для підлітків», «Безпека дітей в інтернеті, що потрібно знати дітям та дорослим», «Інтимне селфі в інтернеті» та ін. Вчителями інформатики проведено навчальну гру з учнями початкових класів, з 7 класом – презентації про правила безпечного Інтернету, а з 5 і 6 класом переглянули навчальні відео. Вчителі школи долучились до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету. Метою якого була реєстрація рекорду України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education. Захід відбувався в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Вчителі постійно наголошують учням правила поведінки в інтернеті, культуру спілкування та ризики, які можуть виникати у цій безмежній павутині. Сподіваємось, що усі учасники освітнього процесу після таких заходів на крок вперед просуваються у напрямку правильного користування інтернет простором. Ми за безпечний інтернет!

Світлини із заходів ТУТ