День Європи

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

День Європи – це щорічне свято, яке відзначається в країнах Європейського Союзу та інших державах 9 травня.
Цьогоріч Україна вперше також святкувала День Європи у цей день, згадуючи свої історичні зв’язки та спільну культурну спадщину з країнами Європи.
Україна вперше відзначає День Європи в статусі країни-кандидата на членство в ЄС.
Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.
Учні нашої школи взяли участь у тематичних заходах до Дня Європи, які провели учасники та координатор шкільного євроклубу You and Me
3-Б клас – інтерактивне заняття «Подорожуємо Європою»
5-А, 5-Б класи командна гра «Відкриваємо Європу»
9-А клас – змагання «Європа – відома й невідома», тематичне завдання «День Європи в Україні – святкуємо разом», онлайн квест «Країни ЄС», гра-кахут «Віртуальна подорож країнами ЄС»
Учні 11-Ф підготували вітальне відео до «Дня Європи»
Активні учасники заходів були нагороджені призами від Представництва ЄС в Україні.
Заходи проведені керівником євроклубу Лесею ЩЕРБАТЮК