День шкільного самоврядування

Новини, Шкільні новини

IMG_0415

1 грудня відбувся день шкільного самоврядування, протягом якого учні школи виконували роль вчителів школи, а шкільний парламент став адміністрацією школи.

Новопризначена адміністрація розпочала свій день о 8 годині ранку. Вона оглянула приміщення школи та слідкувала за вчасним приходом вчителів-дублерів на роботу. Кожен із адміністраторів протягом дня виконував завдання, які було поставлено заздалегідь. Це і перевірка щоденників, і відвідування уроків вчителів-дублерів, контроль за організацією харчування у школі, чергування учителів по школі та проведення заходів, приурочених Дню боротьби зі СНІДом.  Дублери секретаря школи протягом дня друкували накази та доручення, реєстрували вхідну документацію, відповідали на дзвінки та відправляли факс. Бібліотекарем  було проведено перевірку стану підручників у початковій школі та проведено лекцію з бережливого ставлення до майна. Завгосп провів часткову інвентаризацію шкільного майна. Педагогами-організаторами, соціальним педагогом та практичним психологом була проведена вікторина серед учнів 8-9 класів «Скажемо СНІДу НІ!», переможцем якої став колектив 8-А класу. Вчителі-предметники протягом дня проводили уроки згідно розкладу, до яких заздалегідь готувалися вдома.

Наприкінці робочого дня у актовій залі школи пройшла невеличка підсумкова нарада, на якій учні-дублери ділилися своїми враження від прожитого дня. Всі залишилися задоволеними, але в той же час висловлювалися про те, як важко виконувати цю роботу, тому потрібно пам’ятати, що професія вчителя дуже складна і потрібно щодня цінувати вчительську працю. В свою чергу, вчителі школи подякували учням за їх роботу, за високу підготовку до уроків.

Сподіваємося, що після таких днів учні більше будуть цінувати роботу вчителя, і не будуть забувати, що ті знання, які вони отримують тут, – неодмінно знадобляться їм у подальшому житті.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті  і на Фейсбуці.

DSC_0674DSC_0572