День Соборності

Без категорії, Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

Класні керівники у доступній формі обговорили з дітьми історію виникнення свята. Проговорили про споконвічну мрію нашого народу незалежність, про розбудову соборної держави та процеси її формування. Про важливість відстоєння своїх кордонів та території вцілому. Про те, яких зусиль потрібно докладати, щоб допомагати наближати нашу омріяну Перемогу. Під час годин спілкування діти малювали малюнки, писали листи нашим захисникам, виконували інтерактивні вправи, виготовляли обереги, переглядали відеоролики та вели зовсім недитячі розмови на питання, які їх хвилюють. Кожної хвилини ми маємо робити все можливе аби молоде покоління усвідомлювало, якою ціною нам даються маленькі кроки до омріяного миру та перемоги.

Матеріал подано класними керівниками

Більше фото тут