Шановні батьки, вчителі та учні школи. Родину учня нашого закладу Владислава Шкляєва спіткала біда.
Багатодітній мамі потрібна дороговартісна операція без якої вона не зможе повноцінно ходити. Ми просимо усіх об’єднатися і спільними зусиллями, в міру своїх фінансових можливостей, допомогти родині зібрати необхідні кошти. З миру по нитці, а здоров’я людини це найдорожчий скарб у житті.
Номер карти для переказу коштів
Нечипоренко В.А.
5168745105637158