День в блакитному кольорі

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

2 квітня відоме в світі, як «День в блакитному кольорі».
Людей в різних країнах закликають згадати про проблеми аутистів і про те, чого можуть домогтися ці люди, якщо суспільство буде їх підтримувати.

У цей день в країнах, що приєдналися до акції, ініційованої найбільшої у світі батьківською організацією Autism Speaks, більшість будівель і пам’яток у світі «забарвлюють» в блакитний або синій колір. Людей закликають носити речі блакитного кольору. За даними цієї організації, серед хлопчиків випадки аутизму та аутичних розладів стаються в середньому вп’ятеро частіше за дівчаток, тому кольоровим кодом обрано блакитний, а символом — блакитну стрічку.
Традиційно, 2 квітня, у всіх країнах, і в Україні теж, згадують про проблеми людей з аутизмом та родин, які виховують таких дітей.
«Аутизм не виліковний, але при своєчасній діагностиці та корекційному втручанні, дитина може бути адаптована до життя у дорослому віці», – кажуть учасники акцій.
Люди з аутизмом замкнуті, не хочуть спілкуватися і їм ніхто не потрібен.
Дійсність: Це не так. Як і всі, вони відчувають потребу в спілкуванні. Їм завжди є що сказати, просто складно це зробити. Тому потрібно вчасно знайти альтернативний спосіб комунікації.” Їм дуже потрібна наша допомога, підтримка й розуміння”, так вирішили і діти 5-Б класу!

АЛЬБОМ

Інформацією поділилась Ніна Черкащенко