Профілактична робота в школі

Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа безпеки

Зустріч з учнями 9-11 класів пройшла у формі відкритого діалогу “Попередження вживання наркотичних засобів та психотропних речовин, недопущення втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність у сфері незаконного обігу наркотичних засобів”.

Тема актуальна та потребує опрацювання спільно з фахівцями у цій сфері. Саме тому до школи було запрошено працівника управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Черкаській області, капітана поліції Ірину Білоус, яка у доступній для дітей формі розказала про шкідливість вживання таких речових, їх різновиди та наголосила про відповідальність неповнолітніх і їх батьків у разі порушення законодавства у цьому питання. Ми віримо, що виховуємо свідому молодь, яка відповідально ставиться до себе та свого здоров’я.

Більше фото розміщено тут